Kontakta oss

Stadsauktion Sundsvall

Adress: Heffners Allé 43
856 35 Sundsvall
E-post: info@stadsauktionsundsvall.se
Fraktfrågor: frakt@stadsauktionsundsvall.se

Telefon: 060-17 00 40

Anders Melin:

Värderare, VD, Ekonomi
Telefon: 070-766 50 84
Epost: anders@stadsauktionsundsvall.se


Niklas Zander:

Värderare, In- & Utlämning
Epost: niklas@stadsauktionsundsvall.se


Martin Tägtström:

Värderare, In- & Utlämning
Epost: martin@stadsauktionsundsvall.se


Hellena Olsson:

Värderare, In- & Utlämning
Epost: hellena@stadsauktionsundsvall.se


Daniel Westin:

Fotograf
Epost: daniel@stadsauktionsundsvall.se


Mika Nyman:

Fotograf
Epost: mika@stadsauktionsundsvall.se

Beskrivning

Uppge information om ev. konstnär/tillverkare, storlek, årtal, historik med mera.

Bilder

Uppge information om ev. konstnär/tillverkare, storlek, årtal, historik med mera.
Klicka på knappen för att ladda upp en bild från hårddisken.
Använd bilder i formatet JPG.
Max.storlek per bild är 2 MB.

Bild 1

Bild 2

Bild3

Personuppgifter

Ditt namn*

Din epost *

Ditt telefonnummer*