Idag Onsdag har vi öppet mellan 13:00 – 18:00. Välkommen in!
Öppettider imorgon, Torsdag: 13:00 – 18:00

All inlämning avslutas 30 minuter innan stängning.
Vid större inlämningar, vänligen kontakta oss för tidsbokning.

Telefon: 060-17 00 40

Stadsauktion Sundsvall AB
Heffners Allé 32
856 35 Sundsvall
E-post: info@stadsauktionsundsvall.se
Fraktfrågor: frakt@stadsauktionsundsvall.se

Anders Melin:
Värderare, VD, Ekonomi
Telefon: 070-766 50 84
Epost: anders@stadsauktionsundsvall.se

Jan Öberg:
Värderare, In- & Utlämning
Epost: jan@stadsauktionsundsvall.se

Niklas Zander:
Värderare, In- & Utlämning
Epost: niklas@stadsauktionsundsvall.se

Martin Tägtström:
Värderare, In- & Utlämning
Epost: martin@stadsauktionsundsvall.se

Fredrik Kallberg:
Värderare/fotograf
Epost: fredrik@stadsauktionsundsvall.se

Hellena Olsson:
Fotograf
Epost: hellena@stadsauktionsundsvall.se

Daniel Westin:
Fotograf
Epost: daniel@stadsauktionsundsvall.se

Hitta hit: